Adviesraad op werkbezoek bij de Mekkerstee

Op werkbezoek bij de MekkersteeVrijdagmiddag 27 februari jl. was een delegatie van de Adviesraad op werkbezoek bij de ‘Mekkerstee’ in Ouddorp. Een bedrijf waar zorg en commercie bijeenkomt.

Het motto dat de Mekkerstee voert is: ‘Zorg voor mens, dier en natuur.’ Een prachtig bedrijf waar 45 zorgvragers dagelijks dagbesteding ontvangen. In gesprek met Pieter den Hertog, de directeur, voel je de betrokkenheid op de mens met een beperking.

Van de 4 miljoen liter melk -geproduceerd door plm. 650 geiten- gaan er per jaar zo’n 90.000 bolletjes ijs over de toonbank en wordt er zo’n 400 ton kaas geproduceerd. De boerderij ontvangt per jaar ongeveer 130.000 bezoekers.

De kazen gaan tot ver over de grenzen: naar Duitsland, België, Frankrijk en zelfs naar New York.

In de prachtige en ruime landwinkel is van alles te koop. Heel mooi. En het mooiste is, zo zegt Pieter, als je de zorgvragers ziet opbloeien in de rol die ze op de Mekkerstee vervullen.

Het familiebedrijf bestaat 25 jaar en zal door de volgende generatie worden voortgezet.

Meer informatie over de Mekkerstee kunt u hier vinden!



« Terug naar nieuws